Odszkodowania dla frankowiczów

frankowicze odszkodowania kielce odszkodowania - frankowicze kielce odszkodowanie dla Frankowiczów Kielce odszkodowanie dla Frankowiczów frankowicze odszkodowania

Bezpłatna pomoc prawna dla Frankowiczów

Jeszcze kilka lat temu unieważnienie lub odfrankowienie kredytu zaciągniętego w CHF było niemożliwe. Obecnie, wiele się zmieniło. Niesprawiedliwe umowy kredytowe zawierające klauzulę abuzywne oraz zawyżone raty — oszustwo banków w stosunku do milionów kredytobiorców w Polsce zostało zdemaskowane i… ukarane. 

Banki przegrywają coraz więcej spraw w sądzie, a frankowicze otrzymują odszkodowania zarówno za straty materialne, jak i niematerialne, przez które należy rozumieć złe wspomnienia i życie w nieustającym napięciu psychicznym. 


Uzyskaj odszkodowanie dla Frankowiczów!

Umów się z firmą zajmującą się odszkodowaniami Kielce, a uzyskasz fachową pomoc w zakresie kredytów frankowych i odszkodowaniach za szkodę osobową. Oferujemy bezpłatne porady prawne, podczas których udzielamy wszelkich informacji dla Frankowiczów, które mogą pomóc Ci w odzyskaniu pieniędzy, które niesłusznie zabrał Ci bank przez nieuczciwą wymianę walut. 

1

Firma zajmująca się odszkodowaniami — jak działamy? 

Specjalnie dla Ciebie zweryfikujemy, czy kredyt, który zaciągnąłeś, jest kredytem indeksowanym czy denominowanym

2

Przeanalizujemy również, jakie masz możliwości na to, aby odzyskać wpłacone do banku kwoty.

3

Cechuje nas wiedza i doświadczenie, dzięki któremu będziemy godnie reprezentowali Cię podczas postępowania sądowego. Możesz również liczyć na naszą pomoc podczas kompletowania wszystkich niezbędnych dokumentów do sprawy.

Jak  ubiegać się o odszkodowanie dla Frankowiczów? 

W odwołaniu do obowiązujących przepisów odszkodowanie dla Frankowiczów może być wypłacone przez bank w chwili, gdy dłużnik ponosi odpowiedzialność za nieprawidłowe wykonanie zobowiązania i niespełnienie warunków umowy. 

W sytuacji, w której kredytobiorca wykaże związek przyczynowo-skutkowy pomiędzy umową kredytową a np. swoimi problemami zdrowotnymi (w razie gdy choroba wywołana przez czynniki stresogenne związane z kredytem) lub niemożnością sprzedaży nieruchomości, którą wybudował po otrzymaniu kredytu (ponieważ przez raty jej wartość jest za wysoka) - może otrzymać odszkodowanie dla Frankowiczów w wysokości poniesionych strat. 

Odszkodowania dla frankowiczów to nasza specjalność!

Raty rosną — nie czekaj. Umów się z nami na spotkanie! 

ODSZKODOWANIA KIELCE 2023