Odszkodowanie za śmierć Kielce

W ciągu kilkunastu lat naszej działalności spotykaliśmy się z przypadkami zdarzeń ze skutkiem śmiertelnym. Nasi klienci, którzy nagle stracili bliską osobę wskutek nieszczęśliwego wypadku lub przestępstwa, mierzą się z ogromem bólu i cierpienia. Zarazem muszą załatwić rozmaite formalności, związane nie tylko z pogrzebem, lecz także z podziałem majątku oraz ubieganiem się o rekompensatę. Sprawdź, jak dostać odszkodowanie za śmierć w Kielcach. Dowiedz się, komu przysługuje tego rodzaju świadczenie.

odszkodowanie za śmierć kielce

Co zrobić, by dostać odszkodowanie za śmierć bliskiej osoby?

Nagłe odejście ukochanej osoby to bardzo przykre doświadczenie. Zdajemy sobie sprawę, jak trudno w takiej chwili myśleć o kontakcie z ubezpieczycielem i składaniu wniosku o odszkodowanie za śmierć w Kielcach lub innym mieście. Warto poprosić wtedy o pomoc rodzinę, a najlepiej ekspertów, którzy udzielą wszystkich potrzebnych informacji. Nasi prawnicy od odszkodowań z Kielc są do Twojej dyspozycji. Jeśli straciłeś bliskiego i nie wiesz, co robić, przeczytaj poniższe wskazówki, które przygotowali specjaliści z naszej firmy.

Nasza kancelaria udziela wsparcia w rozmaitych sytuacjach, uprawniających do uzyskania rekompensaty. Pomagamy osobom poszkodowanym w różnego rodzaju wypadkach, w tym również w wypadkach komunikacyjnych. Dowiedz się, jak uzyskać odszkodowanie po wypadku samochodowym jako pasażer lub inny uczestnik ruchu drogowego.

Odszkodowanie za śmierć Kielce - jak uzyskać?

1

Zgłoś śmierć bliskiej osoby w Urzędzie Stanu Cywilnego.

2

Uzyskaj dokument poświadczający odpowiedzialność danego podmiotu za śmiertelne zdarzenie.

3

Oszacuj szkody materialne i oceń wielkość Twojej krzywdy.

4

Sprawdź, do którego ubezpieczyciela masz się zgłosić.

5

Złóż w towarzystwie ubezpieczeniowym stosowny wniosek wraz z dokumentacją.

6

Wynegocjuj wysokość rekompensaty.

Negocjacje z towarzystwem ubezpieczeniowym to niełatwe zadanie. Najlepiej powierzyć je doświadczonemu radcy prawnemu od odszkodowań. Kielecki instytut odszkodowań zatrudnia wykształcone osoby, które nie tylko znakomicie orientują się w przepisach, ale również potrafią prowadzić rozmowy z ubezpieczalniami. Jeśli pomimo zaproponowanych przez nas warunków, które będą korzystne dla Ciebie, ubezpieczyciel nie zmieni stanowiska, zgłosimy w Twoim imieniu sprawę do sądu.

Kto może otrzymać odszkodowanie za śmierć w Kielcach?

Odszkodowanie za śmierć bliskiej osoby przysługuje zarówno członkom rodziny, jak i wszystkim osobom, które pozostawały ze zmarłym w zażyłych stosunkach, a także otrzymywały od niego wsparcie finansowe. Aby ubezpieczyciel mógł wypłacić świadczenie, należy wykazać, że do śmierci przyczynił się inny podmiot - np. sprawca przestępstwa lub osoba, która wskutek zaniedbań doprowadziła do nieszczęśliwego wypadku.

Zaniżone odszkodowanie za śmierć? Zgłoś się do nas!

ODSZKODOWANIA KIELCE 2023