Odszkodowania za urazy w miejscach publicznych 

Skręciłeś kostkę w parku, a może upadłeś podczas jazdy na hulajnodze elektrycznej? Bez względu na okoliczności zdarzenia — powinieneś zgłosić się do Firmy zajmującej się odszkodowaniami, ponieważ masz podstawy do tego, aby wnioskować o odszkodowanie za uraz w miejscu publicznym. 

ODSZKODOWANIA


Wypadek w miejscu publicznym - odszkodowanie Kielce

Zgodnie z regulacjami za miejsce publiczne uważa się chodniki, ulice, parki, szlaki turystyczne, place zabaw, galerie handlowe, lokale gastronomiczne, punkty usługowe, banki, pojazdy transportu publicznego, komendy policji, poczty i kościoły. 


Odszkodowania na procent

Firma zajmująca się odszkodowaniami w Kielcach pomoże Ci zdobyć odszkodowanie, które zrekompensuje Ci doznany ból, a także pokryje wszelkie koszty leczenia. 

Skontaktuj się z nami!

Jeśli doznałeś uszczerbku na zdrowiu na ulicy w trakcie drogi do pracy lub podczas delegacji — pamiętaj — w takim wypadku powinieneś wnioskować do pracodawcy, ponieważ uraz podlega pod odszkodowanie za wypadek w pracy. Wówczas to towarzystwo ubezpieczeniowe, z którym współpracuje Twój pracodawca, będzie odpowiedzialny za wypłatę rekompensaty. 

Odszkodowanie za wypadek w miejscu publicznym

1

Jak uzyskać odszkodowanie za wypadek w miejscu publicznym?

Aby uzyskać odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu i uszkodzenie ciała w miejscu publicznym należy udokumentować całe zdarzenie i starannie odtworzyć jego przebieg na piśmie. Należy również zgłosić wypadek odpowiednim władzom oraz zwrócić się o pomoc i wsparcie do świadków, którzy poprą Twoją wersję wydarzeń i będą zeznawali na Twoją korzyść. Poza tym warto postarać się o dowody, takie jak np: fotografie lub wyciągi z kamery monitoringu, dzięki którym Twoja relacja stanie się jeszcze bardziej racjonalna i trudna do podważenia. 

2

Odszkodowanie za wypadek w miejscu publicznym — leczenie

Jeśli leczyłeś się tuż po wypadku i np. uczęszczałeś na rehabilitację — koniecznie zachowaj wszystkie paragony z apteki, a także rachunki i bilety za transport. Te koszta również mogą być Ci zwrócone, jeśli będziesz miał na nie potwierdzenie. 

3

Odszkodowanie za wypadek na chodniku — kto ponosi odpowiedzialność?

Jeśli posiadasz prywatne ubezpieczenie — w razie wypadku w miejscu publicznym powinieneś egzekwować pieniądze od swojego ubezpieczyciela. 
W innym razie powinieneś odnaleźć podmiot, który odpowiada za bezpieczeństwo w miejscu, w którym doznałeś obrażeń i dowiedzieć się, z jakim towarzystwem ubezpieczeniowym współpracuje — i to do nich wnioskować o rekompensatę. 

Firma zajmująca się odszkodowaniami Kielce zaprasza!

Skontaktuj się z Firmą odzyskującą odszkodowania Kielce, a uzyskasz fachową pomoc w zakresie dochodzenia odszkodowań. Posiadamy wiedzę i doświadczenie, a także ogromną chęć pomocy. 

Oferujemy bezpłatne porady prawne i dogodne formy współpracy!

Rozliczamy się na procent, ale wyłącznie w sytuacji, w której uda nam się uzyskać sprawiedliwe odszkodowanie dla naszych Klientów.

KONTAKT

Wyślij do nas zapytanie, a zapoznamy się z Twoją sprawą i oddzwonimy w ciągu 24 h od wysłania zgłoszenia.

 

ODSZKODOWANIA KIELCE 2023